Ring forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum o svemu & svacemu
 
HomePortalGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Nosite li starke?

Go down 
2 posters
АуторПорука
anchi
PoCeTnIK
PoCeTnIK



Број порука : 35
Registration date : 07.06.2008

Nosite li starke? Empty
ПорукаНаслов: Nosite li starke?   Nosite li starke? Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 4:41 pm

licno ooobozavam visoke starke!!! prve starke sam pocela da nosim ko klinka.. dobila sam ih za rodjus od tetke.. (jest da su bile niske, i nije mi se svidjala boja, al' ipak su bile starke Nosite li starke? A025 ) od onda su starke deo moje svakodnevnice.. imala sam i visoke i niske.. u svim bojama.. (sem crne)
sad trenutno imam tamno plave visoke i maslinastozeleno/narandzaste koje imaju razlicite vezice Nosite li starke? Kez2

(evo ovakve su moje)

Nosite li starke? 985-67696-t

nosim ih zbilja uz sve.. i uz farmerke i uz suknje Nosite li starke? Osmeh

iako na ovom svetu vlada misljenje kako starke nose samo pankeri i narkomani..Nosite li starke? A048 ne bi se slozila.. misljenja sam da treba da se nosi ono u cemu se neko dobro oseca, a ne ono sto je u modi.. uostalom starke nose i stari i mladi.. i narkici i biznismeni.. tako da za starke zbilja nema pravila ko ih nosi..

nosite li vi starke? Nosite li starke? Astasad


Назад на врх Go down
BigBrother_
Admin
Admin
BigBrother_


Број порука : 815
Локација : Krusevac
Registration date : 15.02.2008

Nosite li starke? Empty
ПорукаНаслов: Re: Nosite li starke?   Nosite li starke? Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 12:43 am

Ja ne nosim
Назад на врх Go down
https://ring.forumsc.net
 
Nosite li starke?
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Ring forum :: Zabava... :: Sve & svasta-
Скочи на: